Andi konfirmon ndarjen nga Melisa?

Melisa dhe Andi janë çifti i vetëm i “Për’puthen”.

Por si duket edhe këta i dhanë fund lidhjes së tyre.

Ishte Melisa ajo e cila përmes një statusi ngriti dyshime se lidhja e saj me Andin ka marrë fund.

“E penduar deri në pikë të fundit! U kry!”, ka shkruar ajo, teksa vazhdoi duke thënë se nuk i intereson më dhe gjërat kanë arritur në limitin e tyre.

“Veç unë dhe ti e dimë sa shumë nuk kam folur”, ka shkruar ajo mes të tjerash.

Image

Melisa dhe Andi

Pas këtyre storjeve të Melisës, edhe Andi në një formë tjetër ka ngritur dyshime se mes tyre më nuk egziston një lidhje.

Ish-konkurrenti i njohur ka hequr ish partneren e tij nga Instagrami, madje ka fshirë çdo foto të tyren nga i profilit të tij

Image

Andi dhe Melisa

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lufta barbare e Putinit. Ai duhet të ndalohet menjëherë! / Grabitësit ruso-fashistë

Story i radhës

Chelsea dhe PSG në “luftë” për sulmuesin

Të fundit nga