Ambasada amerikane uron Krishtlindjet: Urimet më të mira për një vit të lumtur dhe të begatë!

Ambasada amerikane në Tiranë ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë në lidhje me festën e Krishtlindjes.

Përmes një postimi në facebook ambasada uron shqiptarët për një vit të lumtur dhe të begatë.

“Gëzuar Krishtlindjet! Nga të gjithë ne në Ambasadën e SHBA!

Gëzuar festat dhe urimet më të mira për një vit të ri të lumtur dhe të begatë!”, shkruan ambasada.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lewandowski: Barça ka një skuadër shumë të re, eksperienca e fituar do të na ndihmojë sezonin tjetër

Story i radhës

Momenti kur Kejvina u përgatit ta lë shtëpinë e Big Brother Albania natën që hyri

Të fundit nga