Aksident në Vlorë/ Makina humb kontrollin, përplaset me pompën e benzinatos së karburantit

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Vlorës.

Policia bën me dije se rreth orës 18:20, në autostradën Vlorë-Fier, pranë një  karburanti automjeti tip “Benz”,  me drejtues shtetasin F. Xh., ka humbur kontrollin  dhe është përplasur me pompën e benzinatos së karburantit,  ku  si pasojë e përplasjes  është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri, shtetasi G. B.,   të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Vlorë/Informacion paraprak

Me datë 29.01.2022,  rreth orës 18:20, në autostradën Vlorë-Fier, pranë një  karburanti automjeti tip “Benz”,  me drejtues shtetasin F. Xh., ka humbur kontrollin  dhe është përplasur me pompën e benzinatos së karburantit,  ku  si pasojë e përplasjes  është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri, shtetasi G. B.,   të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

24 починати лица и 1837 нови случаи на ковид-19

Story i radhës

Trajneri i famshëm kroat, e pyet papritur për flokë Ajet Shoshollin! Kështu i përgjigjet…

Të fundit nga