Aksident në aksin Lezhë-Milot, dy të plagosur

Aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë si pasojë e përplasjes së një motori me një makinë.

Dy personat e plagosur, Agostin Bina dhe Florian Bicaku kanë qenë duke udhëtuar me motor.

Ata po marrim ndihmën e nevojshme në spitalin e Lezhës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Çmendet Mike Tyson, kërkon 1 miliardë dollarë

Story i radhës

Inspektorati largon nga tregu një produkt, e konisderon të pasigurtë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish