Ahmeti me video porosi: LSDM dhe VMRO me vite të tëra sulmojnë BDI-në për politikat e tyre ditore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shpërndarë në profilin e tij në Facebook një video porosi me përmbledhje të akuzave që anëtarë të LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së i kanë bërë kësaj parti. Ahmeti në mbishkrim thotë se dy partitë maqedonase me vite kanë përdorur BDI-në për politikat e tyre ditore.

“Vite të tëra me përpjekje të vazhdueshme nga aktorë të ndryshëm për ta dëmtuar BDI-në, si dhe për ta shfrytëzuar atë për ti arritur qëllimet për politikat e tyre ditore partiake. Ndiqeni dhe shpërndajeni miq”, ka shkruar Ahmeti në mbishkrimin e video porosisë.

https://www.facebook.com/AliAhmetiOfficial/videos/1275641179586823

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Akademia e Shkencave jep lajmin e mirë, hartimi i “Fjalorit të madh të gjuhës shqipe” do të përfundojë në vitin 2023

Story i radhës

Nismë për ndryshimin e emrave të shkollave në Tetovë

Të fundit nga