Agjenti italian i bindur: Dybala tek Interi, e di unë pse shkon aty

Paulo Dybala ende nuk ka rinovuar kontratën me Juventusin. Shanset që të qëndrojë te bardhezinjtë janë të vogla, ndërkohë që ka edhe nga ata që janë të bindur për klubin ku do transferohet.

Agjenti italian, Furio Valcareggi, ka folur së fundmi për fcinter1908.com dhe thekson se do të transferohet në korrik tek Interi kampion në fuqi.

“Dybala do të shkojë te Interi, e konfirmoj. Jam 100% i sigurt. Nuk po flas rastësisht. I di arsyet, por preferoj të mos i zbuloj.

Dybala do të shkojë 100% te Interi”, tha Valcareggi i cili me këtë deklaratë bëri tifozët e Interit të ëndërrojnë më shumë”, shprehet Valcareggi. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

A do të vazhdojë lojën në Big Brother? Ky është vendimi i Einxhel Shkirës

Story i radhës

Parashikimi i motit për ditën e shtunë

Të fundit nga