A do të vazhdojë lojën në Big Brother? Ky është vendimi i Einxhel Shkirës

Me të filluar spektakli i Big Brother VIP, Arbana Osmani ka folur për atë se çfarë ndodhi me Einxhel Shkirën.

Moderatorja e këtij formati tregoi se ajo ka përfunduar me sukses operacionin dhe se gjendja e saj është e mirë.

Derisa Einxhel Shkira pati lidhje live nga spitali me banorët, ku pati mundësinë të fliste dhe me Dj Dagz, banorja më e përfolur e Big Brother VIP vendosi që ta vazhdojë lojën.

Tani në fund të spektaklit, Einxhel e pa të arsyeshme që ajo të vazhdojë momentalisht lojën e saj.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mali i Zi në krizë politike, Dritan Abazoviç përballë Zdravko Krivokapiç

Story i radhës

Agjenti italian i bindur: Dybala tek Interi, e di unë pse shkon aty

Të fundit nga