A ka ndonjë tjetër që e ka lënë pemën deri në 29 janar apo moderatorja ka thyer një rekord?

Kur bëhet fjalë për pemën e Vitit të Ri nxitojmë ta vendosim që sa hyn muaji nëntor, e heqja e saj bëhet gjithmonë edhe më e vështirë. Ndonëse datat zyrtare janë ato 6 dhjetor me 6 janar, jemi mësuar të shohim se të gjithë njerëzit jo vetëm që e zbukurojnë para kohe, por e shijojnë edhe ca më gjatë pas datës 6 janar.

Njëjtë si rasti i Bietës, e cila e ka hequr jo më larg se disa orë më parë së bashku me Kroin, që duhet t’i jetë gëzuar më shumë pemës në shtëpi.

“Me shuumë dhimbje, por më në fund u hoq dhe pema. Janari iku, pema sërish do të vihet në nëntor, kështuqë i bie dhe 10 muaj kanë mbetur. Pra numërimi mbrapsht sapo nisi”, ka shkruar Bieta.

Image

Postimi i Bieta Sulos

Po juve ju ndodh si ajo?

Të nisni të numëroni muajt sapo e hiqni nga këndi ku jeni mësuar ta shihni në shtëpi përgjatë dhjetori?

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Çfarë do të bëjë më pas Putini? Ja çfarë na mëson “Teoria e Lojës”

Story i radhës

Familja dhe miqtë i kërkojnë Bale të largohet nga Real Madridi

Të fundit nga