A do të jetë në finale pas polemikave në “BB VIP”? Zbulohet vendimi i Beatrix

Vendimi i Beatrix Ramosaj për të mos darkuar me disa ish konkurrente dhe banorët e Big Brother VIP, mes së cilëve dhe Donaldi nuk u prit mirë nga ky i fundit. Ajo u kritikua edhe pse refuzoi ftesën me argumentin se ishte lënduar nga një batutë që bëri Ermal Mamaqi dhe Salsano Rrapi ku hynë brenda shtëpisë.

Këngëtarja u largua nga Shqipëria duke udhëtuar bashkë më kushërirën e saj, Anxhelinën, në Dubai ku qëndroi për disa ditë. Ndërsa të gjithë mendonin se raporti me Donaldin është krisur, Beatrix tregoi dje se vazhdon të jetë mbështetësja më e madhe e tij. Ajo iu kërkoi publikisht ndjekësve që të votonin Donaldin.

Për më tepër, është mësuar se ajo do të marrë pjesë dhe në finalen e madhe që do të mbahet nesër. Këngëtarja ka lënë pas hatërmbetjet nga batutat dhe do të shkojë në studio për të mbështetur të dashurin e saj nëse do të shpallet fitues.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Ademi në ditën e pavarësisë: Futbolli është bërë urë miqësie edhe me vendet që nuk e njohin Kosovën

Story i radhës

SHBA: Pretendimi rus për tërheqje të trupave, i rremë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish