8 muajt më të gëzueshëm në jetën e Eni Vasilit

8 muajt e fundit duhet të kenë qenë më të bukurit për Eni Vasilin, e cila u bë nënë për herë të parë me dy binjakë.

Gazetarja ka ndarë sot pamjet me të bijat pranë tortës së tyre, ama fytyrën e vogëlusheve e ka mbuluar me emojit e zemrës duke dashur që të mos zbulohen.

Vasili nuk e ka fshehur gëzimin që i kanë dhënë vajzat duke pohuar se këto 8 muaj kanë qenë me shumë gëzim, 8 muaj perfekt me binjaket e saj, Sofi dhe Nikol.

Për të ndarë portretin e vajzave ndjekësve kureshtarë do u duhet të presin, por tek e fundit do të mundin të lexojnë emocionet e Enit ndryshe nga se janë mësuar ta shohin në ekran.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Çmimi i naftës “i jep gaz”, reagon Shoqata e Hidrokarbureve

Story i radhës

“E gjithë linja e frontit është e mbushur me kufoma dhe pajisje të pushtuesve”

Të fundit nga