70 milionë euro nuk e joshin Milanin, ndan mendjen për Leaon

Rafael Leao dhe Milani do të vazhdojnë rrugëtimin së bashku, sikurse raporton së fundmi Gazzetta Dello Sport.

Sulmuesi është nën kontratë deri më 30 qershor 2024.

Ndërsa, marrëveshja e re do të zgjatet edhe me dy vite të tjera.

Situatën nuk e ka ndryshuar as interesimi i PSG dhe oferta prej 70 milionë eurosh që francezët janë gati të bëjnë për portugezin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zhvillimet në Ukrainë rëndojnë bashkëpunimin SHBA-Rusi në hapësirën kozmike

Story i radhës

Përmbyset kamioni në në aksin Levan-Tepelenë, shkak dyshohet përgjumja e shoferit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish