400 mijë euro për talentin shqiptar, Shkëndija kërkon dyfishin nga turqit

Gaziantep është hedhur në sulm për të transferuar nga Shkëndija e Tetovës sulmuesin anësor, Dashmir Elezi.

Turqit janë të bindur për cilësitë e tij dhe ofrojnë 400 mijë euro për kartonin e sulmuesit që luan me Maqedoninë e Veriut U19.

Shkëndija kërkon 800 mijë euro, edhe pse Gaziantep e lejon sulmuesin të qëndrojë deri në fund të vitit te kuqezinjtë, pasi në nëntor mbush 18 vjeç.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kovaçevski: Nuk do ta harrojmë kurrë dorën e zgjatur të Bullgarisë në përmbytjet dhe zjarret e mëdha në vendin tonë

Story i radhës

RMV/ Rriten rastet me Kovid, 26 humbje jete për 24 orë!

Të fundit nga