​Ambasada Amerikane në Tiranë tregon përpjekjet e Rusisë për t’i ofruar mediave të pavërteta për Ukrainën

Shqipëria22 janar 2022

Temperaturat ekstreme, kreu i Policisë Rrugore thirrje qytetarëve: Shmangni lëvizjet e panevojshme dhe shpejtësinë

Drejtori i Policisë Rrugore, Altin Qato, i bëri thirrje të gjithë drejtuesve të mjeteve, që të respektojnë rregullat e qarkullimit rrugor, të pajisen me goma dimërore, të reduktojnë shpejtësinë, si dhe të shmangin…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mane kundër Mohamed Salah

Story i radhës

OBRM-PDUKM: LSDM dhe Kovaçevski u ikin zgjedhje për shkak se e dinë se do të pësojnë humbje

Të fundit nga