ПРИЛЕПЧАНЕЦ ОСВОИ СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕКПОТ ВРЕДЕН 18.936.936 ДЕНАРИ

Неверојатни, скоро 19 милиони денари, ќе го збогатат животот на играч на видеолотариските терминали од Прилеп.

За играч од Прилеп, среќно е заокружена оваа работна недела. Тој викендов ќе може да слави за фантастичната добивка која ја посакуваат сите, Супер Милионер Џекпот.

Играчот кој го очекуваме да пристигне секој миг во Видеолотарија, денес точно на пладне, во 12:08, на видеолотариските терминали во Златна Копачка, освои 18.936.936 денари.

Забавата на видеолотариските терминали продолжува. Можеби вие ќе бидете следниот среќен играч кој ќе може да се радува на Супер Милионер Џекпот чија максимална добитна вредност е 21.000.000 денари.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно #СуперМилионерЏекпот #МилионерЏекпот

 

Story i mëparshëm

Ronela Hajati paralajmëron këngën e re “TQR”

Story i radhës

“Ali Ahmeti po vjen në Shkup”

Të fundit nga