Zv/ministri Bushi: Prof. Dr. Kudusi Lama nuk ndalet kur bëhet fjalë për çështjen kombëtare

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Nazim Bushi përmes një statusi në faqen e tij zyrtare në “facebook”, ka përgëzuar Prof. Dr. Kudusi Lama për dy librat e promovuar sot në Universitetin e Tetovës.

Duke folur për Prof. Dr. Kudusi Lama, Bushi ka thënë se ai edhe tani pas shumë vitesh angazhim me qëllim të përmbushjes së çështjes kombëtare, vazhdon t’i shërbejë kombit, por tani përmes veprave të shumta letrare.

Ky është postimi i plotë i zëvendësministrit të Brendshëm, Nazim Bushi:

Story i mëparshëm

QMK: Një zonë shkëmbore në Matkë krijon rrezikshmëri për vizitorët, apelohet për kujdes

Story i radhës

Reparti Gjinekologjik dhe obstetrik tek “Ferid Murad” me hapësira të reja, Ahmeti: Po modernizojmë spitalet

Të fundit nga