Zjarri kaplon një lagje në Tetovë! Janë djegur dy shtëpi, rrezikohen edhe të tjera

Një zjarr i madh ka shpërthyer në dy shtëpi në lagjen Kolltuk të Tetovës.

Zjarri ka filluar të shpërndahet edhe në shtëpinë e tretë.

Siç ka raportuar gazetari i TV21 nga terreni, ekipet e zjarrfikësve tashmë kanë dalë në terren dhe po shuajnë zjarrin.

Nuk është raportuar për të lënduar dhe viktima.

E gjithë lagja për momentin është pa furnizim me energji elektrike.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Detaje nga zjarri në Tetovë, është lënduar pronari i shtëpisë së djegur

Story i radhës

5 shtëpi të djegura dhe një person në spital është bilanci i zjarrit në Tetovë

Të fundit nga