Zjarr në zonën mes Llogarasë dhe Dhërmiut, dyshohet i qëllimshëm

Shqipëria30 janar 2022

Ndërrojnë jetë pesë pacientë me Covid, mbi 20 mijë qytetarë aktivë ne vend

Në 24 orët e fundit janë kryer 3500 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid 19, 939 qytetarë, në këto bashki:
442 në Tiranë, 48 në Vlorë, 43 në Fier, 35 në Durrës, 32 në Lushnje, 29 në…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Lampard flet si trajner i Evertonit: Ja çfarë do t’iu them lojtarëve në takimin e parë

Story i radhës

​Zbulohet pllaka me emrin e heroit Zahir Pajaziti në shkollën që mban emrin e tij

Të fundit nga