Zgjedhjet e pjesshme lokale/ KQZ: Materialet zgjedhore janë shpërndarë në të gjitha qendrat e votimit

Baza materiale për procesin e zgjedhjeve të pjesshme në 6 bashki të vendit është shpërndarë plotësisht, sipas Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.

Ka përfunduar shpërndarja e materialeve zgjedhore në 942 Qendrat e Votimit të Bashkive.

N; Shkodër, Dibër, Durrës, Lushnjë, Rrogozhinë, ndërsa në bashkinë Vorë janë shpërndarë pajisjet e votimit dhe numërimit elektronik, njofton KQZ.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pushtimi rus i Ukrainës, shqiptarët: Më mirë 3 vjet burg se 300 vjet nën sundimin sllav të Putinit

Story i radhës

Nga përhapja e madhe e zjarrit evakuohen 600 shtëpi në Florida

Të fundit nga