Ylli i Serisë A do vetëm Milanin!

Ylli i Serisë A do vetëm Milanin!

Andrea Belotti dhe Milan-i, një martesë që mund të konsumohet në qershor.

Sipas Corriere della Sera, klubit kuqezi i duhet një sulmues mbi të cilin të ndërtohet e ardhmja edhe pse është marrë Lazetic, i cili është vetëm 18 vjeç, për verën është gjithmonë dhe më konkrete rruga që çon te sulmuesi me kontratën e skadencës në Torino.

Milan është zgjedhja e parë e Gjelit, tifoz milanist që në fëmijë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Si po ndikon moti ekstrem te shtimi i ankthit

Story i radhës

Këshillimi Kombëtar, sekretari Organizativ i PS, Arben Pëllumbi zbulon qëllimin e nismës

Të fundit nga