Xhensila Myrtezaj tregon se kush është fituesi i “Big Brother Albania VIP” sipas saj

Finalja e programit “Big Brother Albania VIP” çdo ditë e më shumë po afrohet.

E fansat e programit tanimë janë tentuar për ta kuptuar se kush do jetë fituesi i këtij emisioni kaq të ndjekur.

E shumë njerëz kanë dhënë mendimet e tyre online se kush e meriton fitoren, e pa dyshim që përgjigjet ishin të ndryshme nga njëra tjetra.

E një mendim  ka dhënë dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj.

Ajo ka lënë të kuptohet se kush e meriton fitoren sipas saj.

“Me që ra fjala jam me Beniadën fituese në këtë Big Brother” – ka shënuar këngëtarja dhe ka bërë tag instagramin personal të finalistes së programit, Beniada Nishani

E për shumë njerëz, nuk është çudi që Xhensila të suportoj Beniadën, pasi ajo pëlqehet shumë nga publiku.

E finalistët e tjerë përveç Beniadës janë: liri, Donaldi dhe Einxhel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

VMRO-ja kërkon rritjen e pensioneve dhe harmonizimin e pagave

Story i radhës

Muriqi; Në Turqi dhe te Kosova e kam treguar se di të shënoj gola

Të fundit nga