Vushtrria prezanton transferimin e radhës

FC Vushtrria po vazhdon prezantimin e futbollistëve të rinj në afatin kalimtar të janarit.

Tashmë klubit u është bashkuar edhe Eugen Rafuna, i cili rikthehet në Vushtrri!

Mbrojtësi i ardhur nga KF Arbëria, ka vendosur që në këtë gjysmësezon t’i mbrojë ngjyrat bardhekaltër.

“Eugen Rafuna rikthehet në Vushtrri

Mbrojtësi Eugen Rafuna i ardhur nga KF Arbëria, ka vendosur që në këtë gjysmësezon t’i mbrojë ngjyrat tona

Ne i deshirojmë suksese në paraqitjet e tij dhe atë që secili prej nesh e pret #rikthimin në superligen e Kosovës!”, njofton FC Vushtrri.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Këshilla kundër dhjamit në bark

Story i radhës

Omicron “mbërthen” Shqipërinë, ambasada e SHBA thirrje qytetarëve

Të fundit nga