“Vij t’ju them faleminderit” – Taravari nesër në Tetovë

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka njoftuar se nesër do të qëndrojë në Tetovë.

Tubimi do të mbahet me fillim prej orës 19, në Pallatin e Kulturës.

“Tetova është Qyteti që ka shkruar dhe shkruan historinë tonë!
Dhe tani është rreshtuar në ballë të Ndryshimit!
Vij t’ju them Faleminderit!
Ndryshimi Ka Nis!”, shkroi Taravari, përcjell TV21.

Burimi: tv21

Story i mëparshëm

Ramadani: Informacioni për planin e atentatit ndaj Kurtit ishte serioz, por…

Story i radhës

Kuvendi emëron dy ministra të rinj; Ilir Demiri ministër i Shëndetësisë dhe Naim Bajrami ministër për Shoqëri Informatike dhe Administratë

Të fundit nga