VIDEO/ “Vishu oj bu*e, oj ku*kë”, shokon babai i 20-vjeçares që u kap mat me të dashurin, tregon se si…

Babai i 20-vjeçares nga Librazhdi që u kap mat me të dashurin e saj në dhomën e gjumit nga vjehrri dhe vjehrra, tregon të tjera detaje nga ngjarja që bëri xhiron e rrjetit.

Ai tha për emisionin ‘Me zemër të hapur’ te moderatores Evis Ahmeti se vajzën e kishin dhunuar dhe ofenduar. Ai tha se e kishte qëlluar vajzën vetëm një herë me një shpullë.

“Familjarët e atyre i kam takuar. Pse s’më thanë ata mua; o Arben, hajde këtu. Në momentin kur erdhi policia, se e kishin bllokuar te dera, vajza veshi vetëm një palë tuta të holla, të brendshme. Nuk kishte dhe i futa një shpullë se nuk e mohoj. Kur del vajza, vjehrra e godet. Dikush e shtyhu vajzën. A shkoi vjehrri më duket, e goditi më shkop dhe vajza ra përtokë, dhe i dolën vithet jashtë dhe i thoshin vajzës; Vishu oj buçe, vishu oj kuçkë.”, babai.

I keni parë videot?

Mi kanë thënë, më kanë telefonuar nga Anglia, Greqia. Më thanë na fëlliqe fisin. Unë nuk mund t’i shoh.

Videot e dhunës ku janë?

Nëpër telefona.

Kush filmonte atë natë?

Kunati i vajzës, kanë qenë edhe çuna të tjerë aty.

Pse nuk shfaqen videot kur e kanë dhunuar?

Nuk e di në çfarë momenti e kanë filmuar.

Kush i ka shpërndarë videot?

Djali, vjehrra, familjarët.

Ke folur me burrin e vajzës?

Jo, në atë moment më bënë block në Facebook. Kemi shkëputur gjithçka. Nuk kemi shkëmbyer asnjë fjalë. I shkëputën marrëdhëniet.

Çfarë ndodhi në komisarit?

Rashë pa ndjenja, më ra koka në pllaka. Kur shkova te shtëpia, gjithë ajo skenë, gjithë ai spektakël. Krushku mori policinë, erdhën na morën. Vajzën e morën e çuan në urgjencë, atje ra pa ndjenja.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zelensky: Ukraina po humb deri në 100 ushtarë në ditë

Story i radhës

​Chiellini i jep lamtumirën Kombëtares së Italisë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish