(VIDEO) Shiu i rrëmbyeshëm bllokon malësinë e Tetovës, ankohen banorët

Reshjet e mëdha të shiut kanë bllokur disa rrugë në fshatrat e Malësisë së Tetovës. Banorët e fshatrave thonë se ka pasur vërshime dhe shembje të tokës, përcjell SHENJA.

Ata gjithashtu thonë se ende nuk ka intervenuar askush që të ç’bllokohet rruga.

 

Story i mëparshëm

Këto janë kandidaturat për të drejtuar degën e BDI-së në Studeniçan!

Story i radhës

Media serbe: Tifozët e Liverpoolit në Paris çmenden me hitet e këngëtares shqiptare 

Të fundit nga