Vetura përplaset me një motor, lëndohet një person në Shkodër

Një person ka mbetur i lënduar në Shkodër pasi një veturë është përplasur me një motor.

Personi i lënduar është i moshës 33-vjeçare dhe sipas njoftimit të policisë, ndodhet jashtë rrezikut për jetë.

“Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:40, në kryqëzimin e fshatit Golem.

Mjeti me drejtues shtetasin D. Ç., 52 vjeç, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin E. D., 33 vjeç, njofton policia. 33-vjeçari ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërkohë që pritet ekspertiza e grupit hetimor”, thuhet në njoftimin e policisë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Japim gjithçka për fitore”, Gliha: Kam një thirrje për skuadrën

Story i radhës

Kica-Xhelili: Kur hetohet dikush i Vetëvendosjes thonë “S’po e di Albin Kurti, po e rrejnë”

Të fundit nga