Vesa Smolica tregon për herë të parë se si e zbuloi tradhtinë nga i dashuri

Këngëtarja e njohur Vesa Smolica, e cila pushtoi rrjetin me prezencën e saj në Big Brother Vip Albania tashmë ka bërë publike se ishte në një lidhje, e cila nuk përfundoi mirë.

Duke qenë emër i njohur në skenën shqiptare, këngëtarja thotë se preferon jetën e saj privatë të mbajë larg mediave. Por detaje të saj ndonjëherë ndanë në intervista të ndryshme.

Vesa tregon se si zbuloi tradhtinë që i bëri i dashuri duke e paralajmëruar që të mos i shkruaj më.

Duke thënë se nuk është person që hulumton, dhe se i dashuri i saj e tradhtoi, atë e kuptoi nga shoqëria.

Për të mësuar më shumë rreth kësaj historie, shikoni emisionin e plotë në videon më poshtë:

Burimi: botasot.info

Story i mëparshëm

Temperatura përvëluese në territorin e Maqedonisë, rekomandohet që kategoritë më të rrezikuara të lirohen nga puna

Story i radhës

Zajmina vendos shamin në kokë derisa pozon me bikini

Të fundit nga