Vendimi i papritur nga Juventusi

Paulo Dybala mendohej se e kishte mbyllur aventurën e tij me Juven në sfidën kundër Lacios përpara tifozërisë së tij.

Por nëse fillimisht në dakordësi me trajnerin Alegri ai duhej të mos ishte grumbulluar për në Firence, mëngjesin e djeshëm ka ardhur urdhri i ri: jo vetëm që do të udhëtojë me skuadrën, por në të njëjtën kohë pritet që të jetë titullar, së bashku me të tjerët që do të përshëndesin, Kielini e Bernardeski.

Edhe Vlahoviç që gjithashtu mund t’i kursehej që të luante një tjetër sfidë në ish-stadiumin e tij, do të grumbullohet, por nuk dihet nëse serbi do të jetë nga minuta e parë.

Me shumë mundësi në vijën e parë të sulmit do të jenë Mois Ken, Alvaro Morata e Paulo Dybala.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zelensky thotë se Luhansk dhe Donetsk po kthehen në ferr

Story i radhës

Makina me xhama të zinj, autorët me kapele në kokë! E vranë në sytë e të birit, si u organizua atentati ndaj “ushtarit” të Rrumit

Të fundit nga

Zhgënjeu në Champions

Interi shkëlqeu në derbin ndaj Milanit në fundjavë, shkatërroi rivalët e përjetshëm 5-1, teksa përballë Real