Vdes vjë person në një aksident në rrugën Shtip-Radovish

Një person ka humbur jetën në një aksident fatal që ka ndodhur në autostradën Shtip-Radovishp në kilometrin e njëzetë.

Sipas zëdhënëses së SPB Shtip, Gordana Panajotova, bëhet fjalë për njërin nga shoferët e veturës që ka marrë pjesë në aksident.

Sipas informacioneve nga terreni, ka ndodhur një përplasje në mes të një automjeti me targa të Radovishit dhe një kamion me targa të Shkupit, të cilët lëviznin në drejtim të kundërt. Aksidenti në stacionin policor Shtip është raportuar në ora 14:39″, njofton MIA.

Rruga Shtip – Radovish aktualisht është e mbyllur për qarkullim.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ndërkombëtarët përshëndesin zgjatjen e vettingut, Soreca: Ishte votë për të ardhmen e Shqipërisë në BE

Story i radhës

Aksident fatal në rrugën Shtip-Radovish

Të fundit nga