Vdes foshnja treditëshe në Prizren, askush nuk e di pse e qysh!

Foshnja që lindi disa ditë më parë nga 28 vjeçarja me inicialet I.M në kushte shtëpie vdiq në rrethana të pasqaruara.

Vdekjen e saj e konstatoi ekipi mjekësor në shtëpi dhe trupi i pajetë u dërgua në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. Nëna ndërkohë u referua tek Spitali i Prizrenit ku edhe po merr trajtimin e nevojshëm për problemet nga lindja e po ashtu me të po merret edhe psikiatri.

Gjendja e saj është stabile.

Arsyet e vdekjes së foshnjës ende nuk dihen, derisa në shtëpinë e I.M ndodhej vetëm gjyshi i saj 90 vjecar që nuk ishte në gjendje të tregonte se çfarë ka ndodhur me mbesën dhe foshnjën.

Ndërkaq, nuk ka të dhëna për identitetin e babait te fëmijës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

A ke negociata mes Bashës dhe Berishës? E zbulon Bylykbashi

Story i radhës

​10 gjëra që nuk blihen me para

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish