Vdes babai i Pal Lekajt, Ramush Haradinaj e ngushëllon

Ka vdekur Lekë Lekaj babi i deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Pal Lekaj.

Për këtë njoftuar kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj.

“Paska shkuar ne amshim Baca Lekë, babai i kolegut Pal Lekaj. Lekë Lekajn e kujtojmë si një burrë të urtë, punëtor e atdhetar.

Ngushëllimet më të sinqerta për Familjen Lekaj, miqtë dhe farefisin. U prehtë në paqe!”, ka shkruar Haradinaj në një postim në “Facebook”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

SHBA i jep ‘goditjen’ përfundimtare Sali Berishës

Story i radhës

ЈКП „Дервен“: Велешани да не фрлаат градежен отпад во контејнерите

Të fundit nga