Vazhdon moti i ftohtë, këto janë temperaturat për sot

Java nisi me temperatura të ulëta dhe reshje bore.

Kështu pritet të jetë edhe sot.

Sipas Prishtina Weather, sot do të jetë kryesisht e kthjellët e me diell, por mbetet shumë ftohtë.

Temperaturat maksimale pritet të shënojnë -2 gradë derisa minimalet do të shkojnë deri në -12 gradë celsius.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Duka, pas shpërthimit në shtëpi: “E ka dëgjuar gjithë Durrësi, uroj të jetë rastësi”

Story i radhës

Активни 20.020 случаи на ковид-19, се очекува намалување на периодот на изолација

Të fundit nga