Ups! Beniada nxjerr sheshit pjesët intime

Teksa kishin nisur përgatitjet për mbrëmjen e sotme, vajzat e Big Brother u panë duke u grimuar nga profesionistë.

Në një moment Beniada ekspozon më shumë se sa duhet pjesët e saj intime pasi fustani blu që ajo ka zgjedhur për mbrëmjen e sotme ka qenë shumë i çarë.

Modelja njihet për qëndrimet e saj pa komplekse, e madje në karrierën e saj ka pasur edhe foto nudo.

Image

Beniada Nishani

Ajo ka siguruar një vend në finalen e datën 18 Shkurt së bashku me Ilirin. Sot do të zgjidhen dhe dy finalistët e radhës.

Arjola, Donaldi, Einxhel dhe Monika janë në garë mes tyre për dy vendet e mbetura në finale.

Image

Beniada Nishani

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Netflix bën dokument për vjedhjen multi-miliardë dollarëshe në Bitcoin

Story i radhës

BB: Shqipërisë i duhet një model më i qëndrueshëm ekonomik

Të fundit nga