‘Unë jam në finale, t’i ngelesh jashtë’, Tani me fjalë të forta drejt Einxhelit

Tani është njëri ndër banorët e fundit që është bërë pjesë e BBV-së.

Tashmë kur fundi po afrohet ai ka filluar me ironizime.

Në një bisedë me Einxhelin në prani të banove të tjerë ai ka folur fjalë të mëdha.

Ai i tha asaj se Tani, Iliri, Donaldi, Monika dhe Arjola janë pesë finalistët dhe se ajo është jashtë kësaj liste.

Ndërsa Einxhel u shpreh se do të bëj tifo për të.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

VMRO-DPMNE dorëzon në Kuvend propozimin për shfuqizimin e Qeverisë Teknike

Story i radhës

Gjykata e urdhëron t’ia paguajë 16 milionë euro…

Të fundit nga