Türkiye thekson rëndësinë e mbështetjes së saj për Ballkanin, teksa vazhdon dialogu Kosovë-Serbi

Story i mëparshëm

LSDM-ja do të thërrasë nesër bordin qendror dhe ekzekutiv/ Taravari: Që para 2 muajve e kemi thënë se VMRO-ja do t’i votojë ndryshimet kushtetuese

Story i radhës

Draft-statuti për Asociacionin i propozuar nga Rama, kush ishte pro e kundër në Kosovë

Të fundit nga