“Tronditet rrjeti” shfaq gjoksin dhe “pjesën intime”, ja çfarë “pjeshke” humbi Justin Bieber

Ish- e dashura e këngëtarit Justin Bieber, Chantel Jeffries, ka filluar të shfaqet gjithmonë e më bukur, duke i bërë me dije këngëtarit çfarë ka humbur.

Në fotografitë e fundit në Jeffries, ajo shihet duke pozuar me të brendshme ngjyrë rozë, me dandella por edhe të tejdukshme të njëjtën kohë.

Ylli i rrjeteve sociale ka nxjerrë në pah barkun dhe krahës e saj të skalitur, që i ka fituar me ndihmën e stërvitjeve të përditshme.

Image

Chantel Jeffries

Muzikantja ka shkëlqyer në Majami, gjersa ka pozuar në divan dhe afër perdeve.

Kompleti i të brendshmeve nga Loungeëear, të cilin ajo e etiketoi, dukej perfekte për pranverë

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: Bashkë do të japim një mesazh të fortë të ndryshimit!

Story i radhës

Bajrami për rritjen e çmimit të energjisë: Qeveria Kurti ka bërë të kundërtën e asaj që ka premtuar

Të fundit nga