Tre pozicione të çuditshme që do ta bëjnë jetën tuaj seksuale të lulëzojë këtë pranverë

Po kërkoni për një pozicion seksi që do ta kthejë jetën tuaj seksuale në rregull? Epo, mund të provoni një sërë nga këto teknika pranverore, të cilat me siguri do ta bëjnë intimitetin tuaj të lulëzojë.

Jeta juaj seksuale ka arritur fundin kohët e fundit?

Provimi i një teknike të re midis fletëve mund të jetë përgjigja e lutjeve tuaja.

Në fakt, ju mund të shtoni disa nga këto pozicione seksi në rutinën tuaj të përditshme që do t’i bëjnë gjërat xhaz.

Meqenëse moti po ngrohet, mund të dëshironi të bëni një lëvizje që nuk do t’ju bëjë të djersiteni shumë.

Dhe për ta çuar atë në një nivel tjetër, pse të mos hidhni edhe një lodër seksi (ose dy) në përzierje?

Pra, tani që kemi marrë vëmendjen tuaj të plotë, këtu janë tre pozicione seksi të parezistueshme për t’i provuar këtë pranverë.

Pozicioni i urës

Pozicioni i urës në joga është shumë më interesant kur shtoni seks në të.

Për të marrë pozicionin, shtrihuni në shpinë me gjunjë të përkulur dhe këmbët në dyshek.

Ngrini ijet tuaja dhe sigurohuni që të mbani shpatullat tuaja në shtrat.

Prej këtu, partneri juaj mund të gjunjëzohet për penetrim ose mund të ulet nën këmbët tuaja dhe t’i vendosë ato mbi supet e tyre.

“Akullorja”

Ju mund t’i jepni partnerit tuaj një shije për ju duke e mbështjellë atë.

Me këtë pozicion seksi, ngjituni sipër partnerit tuaj dhe sigurohuni që t’i jepni atij akses në qafë për puthje, lëpirje dhe më shumë.

Kjo teknikë funksionon më mirë nëse ai është i ulur në një karrige ose në buzë të krevatit.

Për ta çuar në një nivel tjetër, vazhdoni dhe shtoni një lodër seksi.

Ulje e lehtë

Partneri juaj ulet këmbëkryq, duke u mbështetur në duar.

Prej këtu mund të bini në gjunjë dhe ta shkelni, por sigurohuni që ta mbani mbi supet e tij.

Pozicioni i seksit do të ndihet paksa më i lehtë kur të mbani…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

‘The Times’: Pse Kina ndryshoi politikën ndaj pushtimit rus

Story i radhës

Zefi përballet me polakun

Të fundit nga