Teuta Arifi: Bilall Kasami premtoi shumë, shfuqizoi 3 projekte të rëndësishme për tetovarët

Ish kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi e ftuar në emisionin debativ Click plus ka theksuar se Kasami nuk ishte i gatshëm për komunën e Tetovës sepse në 100 ditë ai dështoi.

“Bilall Kasami nuk ishte i gatshëm për komunën e Tetovës, ai dhe të tjerët ishin bashkë kundër rrëzimit tim por jo edhe për ta udhëhequr komunën. Ai premtoi shumë por i hoqi shtigjet e biçikletave, parkingjet nuk u bënë pa para dhe transporti publik nuk është falas. Ai merret me mua qe 100 ditë me radhë”, thekson Arifi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ngrohja, çmime më të larta për kompanitë e Maqedonisë

Story i radhës

Komuna e Strugës solidarizohet me pacientët me sëmundje të rralla

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish