Ten Hag pritet të afrojë këta 3 lojtarë te Man United

Ten Hag pritet të afrojë këta 3 lojtarë te Man United!

Manchester United është duke punuar për të forcuar skuadrën e tyre për merkaton e verës.

Sipas Sky Sports, Djajtë e Kuq kanë vënë syrin te tre lojtarët kryesorë. Trajneri Erik ten Hag dëshiron që Manchester United të nënshkruajë me Harry Kane nga Tottenham, Declan Rice nga West Ham dhe Mason Mount nga Chelsea.

29-vjeçari Kane vlerësohet nga specialistët e portalit autoritar transfermarkt në 90 milionë euro. Rajs, 24 vjeç, vlen 80 milionë euro dhe Mount, 24 vjeç, vlen 65 milionë euro.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Eudaimonia: Qëllimi suprem i jetës

Story i radhës

Arben Taravari ngrit nevojën për lista të hapura

Të fundit nga