“Të kam dhj*rë..”, pas sulmit kundrejt Top Channel, reagon Donald Veshaj

Ngjarja e orëve të para pas mesnate, ku një breshëri plumbash iu drejtua kompanisë mediatike “Top Channel” dhe pati një humbje jete, ka tronditur opinionin publik.

Kjo ngjarje e rëndë ka sjellë reagimin e menjëhershëm të organeve kompetente si dhe të krerëve të shtetit.

Nga ana tjetër të shumta kanë qenë reagimet nga personazhet publik që punojnë në “Top Channel”.

Një prej tyre ka qenë edhe aktori e moderatori Donald Veshaj, i cili me anë të një postimi në InstaStory ka shkruar:

“Shqipëri të kam dhj*rë, s’të kuptova asnjeherë”. 

Kujtojmë se aktualisht policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa pak më parë reperi Kleviol Ahmeti ka bërë me dije se ka qenë një prej të dyshuarve për këtë akt kriminal pasi policia ka zbarkuar në orët e para të mëngjesit në banesën e tij në Lushnjë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pas seancës parlamentare, Rama kryen takim me presidentin e Austrisë Alexander Van der Bellen

Story i radhës

Haxhiu për ligjin për Këshillin Prokurorial: Kushtetuesja e goditi reformën në drejtësi

Të fundit nga