Të gjithë sot në Tetovë, koncert spektakolar në shesh

Sot me rastin e 20 vjetorit të themelimit të Bashkimit Demokratik për Integrim, sheshi Iliria në Tetovë do të mirëpres yjet e estradës shqiptare.

Tayna, Nora, Kida, Ghetto, Lumi B dhe S4MM do të performojnë në këtë festë madhështore dhe spektakolare.

20 vjet bashkë!

Story i mëparshëm

Koncert madhështor sot në Tetovë: Tayna, Nora, Kida, Ghetto, Lumi B, S4MM

Story i radhës

Shefi i NATO-s flet me Erdoganin lidhur me anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish