“Ta dija” nga David Dreshaj dhe Blero me ritëm dhe një hit

Jo vetëm këngët e tij solo por edhe duetet me super bashkëpunëtorë kanë rezultuar super hite.

E kemi fjalën për artistin David Dreshaj, ku sapo ka publikuar këngën e tij mê të re ” Ta dija”.

Sërish projekti i tij i ri është në bashkëpunim me një tjetër artist të njohur që është Blero.

Kënga vetëm për pak orë ardhur me një super klip dhe me plot ritëm ka marrë mjaft klikime ku vetëm për 2 ditë shkoi në 1. 5 milion shikime.

Nëse ende se keni dëgjuar apo klikuar ende ne jua sjellim në linkun më poshtë dhe na besoni se ne u dashuruam pas këtij hiti edhe ju do ta ndjeni të tillë.BS

Story i mëparshëm

​Vazhdon greva e punëtorëve teknikë në UP, ndërpritet ajo në Qendrën Studentore

Story i radhës

Problemi me dokumentet personale/ Naser Ziberi: Po shkelen të drejtat e qytetarëve për procesin e votimit

Të fundit nga