Sulm tjetër kibernetik mbi Shqipërinë? Paralajmërojnë hakerat: Surpriza të jashtëzakohshme së shpejti!

Pas sulmit kibernetik të bërë disa javë më parë në institucionet shqiptare, hakerat kanë bërë një tjetër paralajmërim.

Përmes faqes “Homeland Justice” ose “Drejtësia e Atdheut”, hakerat paralajmërojnë se do të nxjerrin të dhënë ta tjera sekrete të qeverisë shqiptare.

Sipas asaj që shkruhet në “Homeland Justice” qeveria shqiptare po bën gjithçka që korrupsioni mos zbulohet, por qytetarët shqiptarë do të surprizohen me dokumentet që hakerat pretendojnë të nxjerrin së shpejti.

“Së shpejti do të jeni dëshmitarë të surprizave të jashtëzakonshme në emrin tonë… Qeveria e Shqipërisë bën gjithçka që korrupsioni i saj të mos ekspozohet. Së shpejti do të jeni dëshmitarë të surprizave të jashtëzakonshme në emrin tonë…”, shkruhet në faqen e “Homeland Justice”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë”, i riu thirrje të forta në rrugë pas aksidentit që i mori jetën 19-vjeçarit (VIDEO)

Story i radhës

Mësoni se çfarë profili psikologjik keni sipas grupit të gjakut

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish