Sulm i radhës me dezinformata ndaj Bujar Osmanit, ja prej ku vjen propaganda! (VIDEO)

Emisioni televiziv që merret me zbulimin e dezinformatave dhe propagandave dashakeqe në Republikën e Maqedonisë së Veriut, “Poligraf”, në puntatën e fundit ka publikuar dezinformatat e radhës që burim kanë Rusinë dhe janë të adresuar te Shefi i Diplomacisë, Bujar Osmani.

Është shtuar numri i sulmeve ndaj punës së Bujar Osmanit, pas marrjes së këtij të fundit kryesimin me OSBE, Platformën A5 dhe intensifikimin e diplomacisë në drejtim të fuqizimit të rolit ndërkombëtar të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Në videon e mëposhtme emisioni me detaje dhe informacione shtesë:     https://fb.watch/iyigza14Jf/

Story i mëparshëm

Ia kishte rritur volumin këngës ukrainase, policia ruse ndalë shoferin e veturës në Moskë

Story i radhës

Marku: Balaj na motivon

Të fundit nga