Struga Trim Lum kërkon pikë në Strumicë

Futbollisti Emir Skënderi me ekipin e Struga Trim Lum kërkojnë pikë në terrenit e vështirë në Strumicë, kundër Akademia Pandev, në takimin e javës së 23-të të Kampionatit të Maqedonisë së Veriut.

Struga është e përgatitur maksimalisht për këtë sfidë.  

Ndeshja luhet sot në orën 15.00.

“Ndeshje shumë sfiduese dhe shumë e rëndësishme është ndeshja e radhës kundër Akademia Pandev.

Kjo skuadër gjatë merkatos së dimrit është përforcuar dukshëm, duke sjellë në radhët e veta futbollistë mjaft cilësor që po sjellin rezultate pozitive. 

Megjithatë edhe neve shpresojmë në një rezultat pozitiv, përfshirë këtu edhe një barazim, që e arritëm në transfertën e fundit ndaj tyre.

Pikërisht ndaj Akademia Pandev kam shënuar golin e parë të këtij sezoni, ndërsa shpresoj që të ju shënoj sërish dhe të rikthehem tek goli”, tha Skënderi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Universi do të të dërgojë personin e duhur në kohën e duhur!

Story i radhës

Dukagjini – Drita, formacionet

Të fundit nga