Stresi e thotë hapur: Vetëm ish-gruaja më nxjerr nga “Big Brother”, askush tjetër!

Prej datës 5 dhjetor, reperi i njohur Stresi, ndodhet në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”.

Ai gjatë kësaj kohe ka folur herë pas here për jetën e tij private.

Mes të tjerash ka përmendur edhe ish-gruan, Kejsin për të cilën thotë se është e vetmja që mund ta nxjerrë nga shtëpia e “Big Brother”.

“Vetëm po të më vijë ish-gruaja këtu, do kisha dalë nga “Big Brother” direkte. Harroje që ma mbush mendjen mua dhe harroje që e konkurron atë këtu”, u shpreh ai.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Trippier përmend 3 ndeshje që nuk mund t’i rishikojë

Story i radhës

Temperatura deri në -10 gradë celsius, 4 të vdekur në këtë shtet

Të fundit nga