Sot është një ndër artistët më të njohur shqiptar, a e njihni personazhin në foto? (FOTO LAJM)

Butrint Imeri është padyshim një ndër figurat më të pëlqyera të showbizz-it. Këngëtari, i cili e nisi karrierën muzikore që në moshë të re, ka ditur të depërtojë në treg duke arritur një sukses të jashtëzakonshëm.

Vlen të përmendet sezoni i verës që sapo kaluam, ku Butrinti dominoi top listat me “Dale”, dueti me Ledri Vulën dhe Kidën. Teksa po shijon suksesin e kësaj kënge dhe të projektit tjetër solo “Dujëm”, Imeri ka paralajmëruar një tjetër hit.

Por ndërsa fansat po presin për projektin e radhës, ai ka tërhequr vëmendjen me disa imazhe të papublikuara më parë. Butrinti është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë disa foto kur ka qenë fëmijë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nesër mbyllet përkohësisht njëri segment i rrugës “Emin Duraku” në Ferizaj

Story i radhës

Mickoski nuk përjashton protesta

Të fundit nga