Shqiptarja mahnit jurinë e “The Voice of Finland”, ngrihen në këmbë dhe e duartrokasin

Një tjetër shqiptare ka shkëlqyer me zërin e saj.

Së fundmi 16 vjeçarja, Argjenda Aliu është bërë pjesë e “The Voice of Finland”.

Ajo interpretoi këngën ‘Yours’ të këngëtares së njohur, Ella Henderson, duke bërë që gjithë paneli i jurisë të kthejë karriget e tyre.

Juria mbeti e mahnitur nga zëri brilant i adoleshentes nga Kosova që pushtoi skenën.

Ata në fund edhe u ngritën në këmbë duke duartrokitur këngëtaren e re.Ajo arriti të kaplonte dhe zemrat e publikut, duartrokitjet e së cilëve dëgjoheshin gjatë transmetimit të “The Voice of Finland”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Presidenti i Ukrainës: S’ka vend për panik

Story i radhës

Власта уверува дека не се разговара за идентитетските прашања, опозицијата бара увид во нон-пејперот со одговорите до Софија

Të fundit nga