Shpallet në kërkim përgjegjësja e Kadastrës së Tropojës, 31-vjeç me 7 fëmijë që kandidoi për PS

Kjo është përgjegjësja e Kadastrës së Tropojës në kërkim, 31-vjeçarja me 7 fëmijë që kandidoi në zgjedhjet e 25 prillit në siglën e PS.

Ajo dyshohet se falsifikonte dokumentet e pronave.

Duke i regjistruar ato në emër të shtetasve të tjerë dhe jo të pronarëve të ligjshëm të tyre.

Ndërkohë gjatë operacionit “Tenderi” janë pezulluar nga detyra 6 zyrtarë, anëtarë të Komisionit të Vlerësimit të Ofertave, në bashkinë Tropojë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Strakosha nis aventurën e re, firmos në Premier League

Story i radhës

Burns: Propozimi francez respekton identitetin dhe gjuhën maqedonase

Të fundit nga