Shkenda Dubova publikon fotografi nga ishujt Maldive

Këngëtarja e njohur nga Gjilani, Shkenda Dubova, ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika.

Ndonëse prej vitesh nuk është aktive në skenë, ajo po vazhdon të jetë një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Artistja e njohur së fundmi ka sjell fotografi nga ishujt Maldive, nga pushimet që kishte bërë në janar.

32-vjeçarja duket në formë të mahnitshme ndërkohë që ka ndarë disa pamje edhe të vendit luksoz.

Të shumta kanë qenë reagimet që mori në hapësirën për komente, duke u komplimentuar për imazhet e veçanta.

Dubova momentalisht është e fokusuar në biznesin privat, duke lënë më anash projektet muzikore.

Shkenda duhet theksuar që deri më tani siç dihet është beqare.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Boll pranuat t’ju grabisë tregtari”, Braçe thirrje pronarëve të hoteleve dhe të restoranteve

Story i radhës

Botërori i hendbollit për universitete, fillon ndeshja e parë në Prishtinë

Të fundit nga