Shkeli rregulloren, “Vëllai i Madh” dënon Beniadën

Beniada është padyshim një nga banoret më pozitive në shtëpi.

Mesa duket spektakli i sotëm vërtetoi se edhe ajo nervozohet dhe irritohet duke shkaktuar edhe “dëme”.

Pak ditë më parë ajo është revoltuar nga mosfunksionimi i derës së dollapit të saj.

Pasi tentoi ta rregullonte vetë, ky dëmtim u thellua edhe më shumë.

Beniada u përpoq të fshihtë edhe “provat” për veprimin e bërë.

“Vëllai i Madh” vendosi ta dënojë Beniadën duke e detyruar t’i dhurojë banorëve ëmbëlsira, pa mundur t’i konsumojë vetë ato.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ngjarjet e datës 26 janar

Story i radhës

Inter-Atalanta, diferenca 3 mln euro për Gosens!

Të fundit nga